III Niedziela Zwykła – 21.01.2018

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła

śp. Bożenna Jakubowska lat 61 z Kopek.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Bóg zapłać mieszkańcom ulic Napoleońskiej, Łąkowej, Mostów, mieszkańcom Lipowa, Porąb, Kruszówca, Kopek za przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej, za wspólną modlitwę i wasze ofiary, a Panom Markowi Sokolikowi, Andrzejowi Jarosińskiemu, Mieczysławowi Bąkowi, Januszowi Gawrońskiemu z Lipowa, Kazimierzowi Brewczyńskiemu z Porąb, Stanisławowi Książkowi, Tomaszowi Wielgołaskiemu, Robertowi Kuneckiemu z Kopek, paniom Bożenie Paszko z Kruszówca i Idze Klimek za pomoc w transporcie.

Jest to koniec wizyty duszpasterskiej. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

• Ks. abp Jan Pawłowski – który gościł w naszej parafii na Boże Ciało – przesyła z Watykanu życzenia świąteczne i noworoczne wraz z darem modlitwy dla całej naszej wspólnoty parafialnej.
  • Bóg zapłać za IX Glinieckie Kolędowanie: Rodzinie Kobza, Kręgowi Kościoła Domowego, Chórowi Parafialnemu, Kolędnikom Góreckim, nauczycielom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Glinianki wraz z Paniami Dyrektor, Zespołowi Rzakcianki, pielgrzymkowej grupie Biało-Złotej, przedstawicielom szkoły w Górkach , Kołu Gospodyń Wiejskich oraz całej publiczności.
  • Kandydatów do Bierzmowania z rocznika 2002 i 2003, zapraszamy na spotkanie w niedzielę 04.02.2018 po mszy św. wieczornej.
  • W tygodniku Idziemy: rozmowa z bp. Romualdem Kamińskim, którego ingres do naszej diecezji dokonał się w dniu wczorajszym, a w Gościu Niedzielnym: „Nie ma wątpliwości, że ostoją chrześcijaństwa w Europie jest Polska – przekonuje abp Tadusz Wojda, brat ks. Proboszcza parafii pallotyńskiej w Otwocku. W Małym Gościu płyta z utworami zespołu Małe TGD.