III Niedziela zwykła – 22 stycznia 2017

1. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności:

śp. Stanisław Duszyński z Lipowa

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

1. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w tym tygodniu przyjęły wizytę duszpasterską za życzliwe przyjęcie oraz za ofiary.

Msza św. za mieszkańców ulicy Mostów z Lipowa odbędzie się 2.04.2017 o 10.00.

Dziękujemy za ofiarowaną biżuterię na sukienkę dla MB Glinieckiej.

1. Obraz Miłosierdzia Bożego kontynuuje peregrynację po naszej parafii. Obraz po odwiedzeniu rodzin na ulicy Cedrowej, Radosnej będzie nawiedzał rodziny w Kopkach i w Lipowie.
  1. Zapraszamy rodziny/grupy do zgłaszania się na parafialne kolędowanie, które odbędzie się za tydzień w niedzielę (29.01) po mszy o 11.30. Nie będzie wtedy wyjątkowo mszy świętej o 12:45. Po kolędowaniu tradycyjnie zapraszamy na wspólny posiłek.
  1. W niedzielę 12.02 po mszy o 18.00 (czyli ok 19.00) w Domu Kultury w Woli Karczewskiej odbędzie się spotkanie z p. Grzegorzem Braunem – reżyserem filmu o Mary Wagner – aktywistce ruchu pro-life + projekcja tego filmu.

Spotkanie takie odbędzie się również w Wiązownie o 16.00 w Zajeździe u Mikulskich.

Plan kolędy 2017:

23.01 od 16.00 ul. Wrzosowa od szkoły, (lewa strona w stronę Rzakty) – od d. p. Kołodziejczyk do domu p. Szopów

24.01 od 16.00 Wrzosy (4 domy), potem pozostałe domy przy ul. Wrzosowej (prawa strona w stronę Rzakty) – od szkoły

25.01 od 18.00 osiedle p. Grzelaków

28.01 od 10.00 ul. Szkolna i wizyty na zaproszenia