III Niedziela Zwykła – 24 stycznia 2016

• Składamy serdeczne podziękowania rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przyjęły wizytę duszpasterską. W przyszłą sobotę od 10.30 kolęda w domach na zaproszenie.
  • W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp Kazimierz Bartnicki z Glinianki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym – Amen
  • W ostatnią niedzielę stycznia tj. 31.01 po mszy świętej o 11.30 odbędzie się kolejne Kolędowanie Parafialne. Zapraszamy grupy, wspólnoty i rodziny, chcące wystąpić, do zgłaszania się (przygotowujemy 1 utwór). Ze względów organizacyjnych nie przewidujemy występów indywidualnych. Tej niedzieli nie będzie mszy o 12.45. Dziś ostatni dzień zgłoszeń.
  • W sobotę 30 stycznia zapraszamy na wyjazd do kina na pierwszy film fabularny o życiu Papieża Franciszka. Zapisy u ks. Piotra. Wyjazd o 12.15 spod kościoła.