III Niedziela Zwykła 25.01.2015

• Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim którzy wzięli udział w zeszłotygodniowym Kolędowaniu Glinieckim 2015. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Strażaków z Józefowa którzy przygotowali grochówkę dla wszystkich uczestników kolędowania.
  • Dobiegła końca Wizyta Duszpasterska w naszej Parafii. Dziękujemy wszystkim za przyjęcie duszpasterzy i za wspólnie spędzony czas.
  • W zeszłym tygodniu odbył się pogrzeb Kazimierza Klisińskiego lat 63 z Warszawy oraz Stefanii Nowak lat 80 z Glinianki II. We wtorek odbędzie się pogrzeb Ryszarda Woźnicy z Górek. Wieczny Odpoczynek racz Im dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywają w Pokoju Wiecznym – Amen.
  • Udało się zapisać do rejestru zabytków trzy Feletrony naszej Parafii. Pozwoli to pozyskać finansowanie na ich remont.
  • W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  • Tegorocznym uroczystościom Bożego Ciała bądzie towarzyszyć tak jak w zeszłym roku II-gi Koncert Uwielbienia. Na scenie wystąpi Arka Noego. Prosimy o modliwę za pomyślne przygotowanie tego wydarzenia. Zapraszamy wszystkich do pomocy przy organizacji tego wydarzenia. Ze względu na wysokie koszty, poszukiwani są także sponsorzy tego wspaniałego koncertu. Tego dnia w naszej Parafi będzie gościć także Radio Warszawa-Praga.