III Niedziela Zwykła (Słowa Bożego) – 23.01.2022

• Składamy serdeczne Bóg zapłać za udział w XIII Glinieckim Kolędowaniu:
    • Nauczycielom, S. P. w Gliniance.
    • Chórowi Parafialnemu z Panem Borysem.
    • Scholii dziecięco-młodzieżowej.
    • Dzieciom z S.P. w Gliniance
    • Zespołowi „Rzakcianki”
    • Naszemu parafialnemu TGD (Tarchalscy, Gołebiowscy, Domanowie)
    • Gromadzie Wilczków z Górek
    • Mateuszowi i Aleksandrze Trochimowiczom
    • Kołu Gospodyń Wiejskich z Glinianki
    • Pani Kazimierze Szczęsnej.

• Nasi młodzi parafianie Felicyta i Felicjan Sokołowscy z Czarnówki, pod rodzinną nazwą Szczęśliwe Dzieciaki w ubiegły weekend wygrali w kategorii duetów XXVIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Link do koncertu na naszej stronie. Gratulujemy również mamie, która z Warszawskim Chórem Międzyuczelnianym wyśpiewała w tym samym konkursie 1. miejsce w kategorii chórów dorosłych.

Zapraszamy na koncert w niedzielę 30 stycznia o godz. 16.00 w kościele akademickim św. Anny w Warszawie, na którym będzie można ich posłuchać.

• Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

• W zakrystii znajdują się do nabycia nowe „Gromnice” na Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej

• Zapraszamy młodzież na spotkania ze Słowem Bożym, które prowadzą skauci. Najbliższe spotkanie odbędzie się jutro o godz.19:00 w organistówce.

• Zapraszamy na msze św. „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek. Po Eucharystii w kościele, odbędzie się nabożeństwo oddania rodzin naszej parafii w opiekę św. o. Papczyńskiego oraz błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Bóg zapłać za wasze ofiary na rzecz parafii, które są przeznaczone na remont ogrodzenia kościoła od strony przedszkola.

23 stycznia (niedziela) 15.00 Glinianka (I połowa od Lipowa do kościoła),16.30 Bolesławów.

30 stycznia (niedziela) 15.00 Glinianka ( II połowa od kościoła w stronę Czarnówki i Rzakty), 16.30 Lipowo.

6 luty (niedziela) 15.00 Czarnówka, 16.30 Kopki

13 luty ( niedziela) 15.00 Glinianka II

Można również umawiać się na wizytę duszpasterską w domach. Zapisy w zakrystii.

• Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: Droga do jedności – czego nam brakuje do osiągnięcia pełnej jedności , analizuje o Jacek Salij.

GOŚĆ NIEDZIELNY: O modlitwie psalmami i ich wymowie mówi o. dr hab. Daniel W. Stabryła OSB.

Dla najmłodszych MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY

Do odebrania jest „Ewangelia na każdy dzień” , dla tych, którzy się zapisali i też są egzemplarze na stoliku z prasą.

• Gorąco zapraszamy do udziału w ankiecie synodalnej, która znajduje się na naszej stronie i na stoliku z prasą. We wtorek odbyło się czwarte spotkanie zespołu synodalnego, który jest do dyspozycji osób, które potrzebują pomocy w opracowaniu ankiet, wystarczy zgłosić się telefonicznie (881 735 553) lub osobiście dzisiaj w organistówce po każdej Mszy św.