IV Niedziela Adwentu 20.12.2015

• Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Rzakty za ofiary z okazji nawiedzenia przez obraz Miłosierdzia Bożego. Dzięki ofiarom udało się spłacić organy.
  • Obraz w tej chwili jest na ulicy Górnej w Czarnówce. Po świętach obraz będzie nawiedzał rodziny mieszkające na ulicy Wrzosowej.
  • Roraty jeszcze tylko od poniedziałku do środy o 6.45. Zapraszamy szczególnie tych, którzy jeszcze nie mieli okazji być na roratach.
  • 6 stycznia – losowanie nagród za uczestnictwo w roratach.
  • W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Sprawy kancelaryjne załatwiane są do środy włącznie.
  • W wigilię obowiązuje post jakościowy. Pasterka o północy.
  • W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia msze święte o 8.00, 10.00, 11.30 i 12.45. Nie ma mszy św. o 18.00.
  • Taca w pierwszy dzień świat przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia, a taca w drugi dzień świąt przeznaczona jest na budowę kościołów w naszej diecezji.
  • W niedzielę 27 XII porządek mszy jak w każdą niedzielę.
  • W zakrystii są do nabycia wigilijne świece Caritas (cena od 5 zł), oraz opłatek. wigilijny (ofiara przeznaczona na cele parafialne).
  • Kolęda po świętach:
    – poniedziałek 28 XII od 10.00 Poręby
    – wtorek 29 XII od 9.30 Józefów
    – środa 30 XII od 9.30 Siwianka
    – sobota 2 I ul. Sosnowa (dwóch księży)