IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe:

– od poniedziałku do piątku po mszy św. o 18.00

– w sobotę po mszy św. o 7.30

– w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.

Pamiętajmy o naszych przydrożnych kapliczkach i krzyżach, aby je udekorować. Przy wielu z nich, będą też odprawiane nabożeństwa.

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła

śp. Genowefa Szulc z Porąb w wieku 88 lat – pogrzeb w poniedziałek o 10.00

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę na Podlasie prosimy o potwierdzenie udziału. Jest już lista rezerwowa.

• Wczoraj w naszej parafii 26 dzieci przeżyło Uroczystość I Komunii św. Trwamy w Białym Tygodniu, a w środę dzieci udadzą się na pielgrzymkę do Loretto.

• Młodzież chętną na wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.

• Kolejne spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania dziś o godz. 19.00.

• Bóg zapłać za ofiary na Wieczór Uwielbienia.

• Na naszym cmentarzu trwają prace przy wycince drzew, które zagrażały bezpieczeństwu oraz pielęgnacja pozostałego drzewostanu.

• W przyszłą niedzielę 19.05 będzie gościł w naszej parafii ks. Piotr Pietrzak – egzorcysta, który wygłosi kazania na mszach św. Zapraszamy również gorąco na spotkanie z ks. Piotrem  o godz. 19.00.

• Księża Salezjanie zapraszają absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych do Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Mińsku Mazowieckim. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

• W tygodniku IDZIEMY: Cuda dzieci z Fatimy, artykuł o rosnącym kulcie świętych pastuszków z Fatimy, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM o tajemnicach fatimskich.