IV Niedziela Wielkanocna – 25.04.2021

W naszej świątyni limit osób wynosi 14. Będą to osoby, które zamawiały intencje mszalne i wchodzą do kościoła przez kaplicę o. Pio.

Pozostali wierni, mogą uczestniczyć we mszy św. na zewnątrz świątyni z zachowaniem zasad sanitarnych.

Do spowiedzi wchodzimy wejściem z prawej strony kościoła.

Transmisja mszy św. – niedziela godz. 10.00.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł

śp Zbigniew Górski l. 60 z Czarnówki.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.

• Dzisiaj odbędzie się msza św. o godz. 13.00 w Siwiance, kiedy będziemy zawierzali nasze rodziny w poszczególnych wioskach przez wstawiennictwo św. Józefa i prosili o Boże Błogosławieństwo przed Najświętszym Sakramentem dla rodzin.

W niedzielę 9 maja o godz. 15.30 odbędą się msze św. w Woli Karczewskiej, Czarnówce i Gliniance II.

Cały plan znajduje się na naszej stronie i tablicy ogłoszeń. Bóg zapłać za ofiary, składane przy tej okazji na utrzymanie parafii, podobnie jak to się dzieje podczas „kolędy”.

• Od soboty rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe:

– poniedziałek-piątek – po mszy św. o 18.00,

– sobota – po mszy św. o 7.30

– niedziela – po mszy św. o godz. 10.00.

Pamiętajmy o naszych przydrożnych kapliczkach i krzyżach, aby je udekorować na Chwałę Bożą.

• pierwsza sobota miesiąca

Czas naszego duchowego wotum dziękczynnego za koronację obrazu M.B. Glinieckiej.

– o 7.30 msza św.

– po mszy św. Różaniec przed Najświętszym Sakramentem. oraz comiesięczne spotkanie członków Kół Żywego Różańca.

• Bóg zapłać mieszkańcom Józefowa za ofiary na rzecz naszej parafii i wszystkim pozostałym darczyńcom.

• Sobota 1 maja – zwracamy się z prośbą o pomoc w akcji „Sprzątanie Świata”, spotkalibyśmy się o godz. 10.00 przy cmentarzu. Pan Sołtys Lipowa zapewnia worki, rękawiczki i maseczki. Zadbajmy razem o teren przy naszym cmentarzu.

• W tygodniku IDZIEMY: Ukazał się nakładem IPN dziennik duchowy o. Władysława Gurgacza SJ – jednego z kapelanów Żołnierzy Wyklętych. W GOŚCIU NIEDZIELNYM: o kierownictwie duchowym a dla najmłodszych MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY.