IV Niedziela Wielkanocna 26.04.2015 – Niedziela Dobrego Pasterza

• W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od 7.00, następnie msza św. wypominkowa o 7.20 i adoracja Najświętszego Sakramentu do 8.45. Po południu adoracja od 17.00, msza św. o 18.00.
  • W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, msza święta o 7.30, a po niej różaniec.
  • W miesiącu maju msze święte odbywać się będą rano o 7.30, a msze wieczorne o 18.00 – zarówno w dni powszednie jak i w niedziele.
  • W najbliższą sobotę w święto Świętego Floriana patrona strażaków, w naszym kościele o godz. 12.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji wszystkich strażaków OSP Wiązowna, OSP Malcanów, OSP Glinianka, OS Górki.
    Po mszy świętej strażacy zapraszają wszystkich na piknik rodzinny z okazji swojego święta.
  • W najbliższą niedzielę przypada uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte jak w każdą niedzielę.
    O 10.00 msza święta w intencji ojczyzny, zapraszamy poczty sztandarowe.
  • W najbliższy piątek przypada święto Świętego Józefa. W związku z tym świętem nie obowiązuje nas post piątkowy.
  • Wszystkich, którzy chcą śpiewać w chórze w czasie wieczoru uwielbienia zapraszamy na spotkanie we wtorek o 20.00 u Księży Pallotynów w Otwocku.
    Za wszystkie datki na wieczór uwielbienia serdecznie dziękujemy.