IV Niedziela Wielkanocna – 8.05.2022

• Nabożeństwa majowe w naszym kościele

– poniedziałek- piątek – po mszy św. o 18.00

– sobota – po mszy św. o 7.30

– niedziela – po mszy św. o godz. 10.00

• Dziękujemy Rycerzom św. Maksymiliana Kolbego za wspólną modlitwę w dniu święceń kapłańskich dk. Bartosza Olszewskiego, na które udaliśmy się do Ołtarzewa. Animatorom z Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego, dziękujemy za poprowadzenie dnia skupienia dla młodzieży przed sakramentem Bierzmowania.

• Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wczorajsze sprzątanie świątyni i terenu przy kościele na sobotnie uroczystości.

• Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na I spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania uczniowie klas 8 i starsi.

• W tym tygodniu przypadają:

poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.

piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej.

sobota o godz. 10.00 i 12.00 odbędzie się uroczystość I Komunii św. dzieci z naszej parafii. Pierwsza Komunia w 2023 roku odbędzie się jak zawsze w II sobotę maja, czyli 13 maja 2023 r.

niedziela – msza św. o godz. 10.00 w 50 rocznicę przyjęcia Pierwszej Komunii św. ( rocznik 1963)

• 21 maja w sobotę, zapraszamy na pielgrzymkę autokarową: „Sanktuaria nad Wisłą”

Udajemy się do: Płock: Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (Miejsce pierwszego objawienia Jezusa Miłosiernego św. Siostrze Faustynie Kowalskiej, podczas którego otrzymała polecenie namalowania obrazu z podpisem: Jezu, ufam Tobie),

Czerwińsk: Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia,

Góra Kalwaria: Sanktuarium św. o. Stanisława Papczyńskiego.

• 26 maja w czwartek o godz. 18.00 odbędzie się uroczystość przyjęcia przez młodzież Sakramentu Bierzmowania.

• Siostra M. Blandyna Michniewicz, przeorysza mniszek Benedyktynek-Sakramentek, składa podziękowania za jałmużnę wielkopostną w kwocie 20.600zł, na rzecz klasztoru.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Niedziela Dobrego Pasterza.

GOŚĆ NIEDZIELNY: kolejna płyta audio z księgami Pisma Św.