IV Niedziela Wielkiego Postu – 22.03.2020

• W MSZACH ŚW. UCZESTNICZĄ TYLKO OSOBY ZAMAWIAJĄCE INTENCJE

• Pamiętajmy o transmisjach mszy Św. w środkach masowego przekazu.

• Zapraszamy wszystkich do codziennej modlitwy Różańcowej o godz. 20.30, w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia, oddalenie zarazy. Bp Romuald Kamiński zaleca, aby o tej godzinie osoby konsekrowane i duchowni gromadzili się w kościołach, a świeccy we własnych domach.

• W naszej parafii trwa całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po mszy św. porannej rozpoczyna się Adoracja i trwa do godz. 20.30.Jest otwarta jak zawsze kruchta kościoła, w której są wystawione klęczniki dla indywidualnej modlitwy.

• Przed i po mszy św. w tygodniu. ksiądz posługuje w Sakramencie Miłosierdzia w konfesjonale.

• Po każdej mszy św. błagamy Boga na kolanach przez odśpiewanie Suplikacji.

• Zapraszamy do udziału w nabożeństwach, rekolekcjach transmitowanych przez środki masowego przekazu.

• W naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne zostają odwołane, osoby, które miały zamówione intencje mszalne na te dni prosimy o kontakt telefoniczny z ks. Proboszczem 881 735 553.

• Osoby starsze, które mają problem ze zrobieniem zakupów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ks. Proboszczem pod nr 881 735 553. Wolontariusze skontaktują się osobiście z tymi osobami i dowiozą takie zakupy.

• Wstępny kontakt w sprawach kancelaryjnych, prosimy dokonywać telefonicznie. Prosimy też o cierpliwość w kontakcie bo pojawiły się problemy z siecią komórkową w naszym rejonie.

• Prosimy odwiedzać naszą stronę parafialną na Facebook’u, gdzie są umieszczane na bieżąco ważne informacje.

Polecam całą naszą Wspólnotę parafialną opiece Matki Bożej Glinieckiej.

Ks. Proboszcz.