IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2016

• Składamy serdeczne podziękowania rodzinom, które przyjęły wizytę duszpasterską.
  • Dziękujemy też serdecznie mieszkańcom ul. Wrzosowej za ofiary złożone z okazji nawiedzenia ich domów przez obraz MB.
  • Dzięki ofiarom m.in. z kolędy w zeszłym i tym roku udało się wykonać szereg inwestycji: renowacja feretronu (częściowo dotowana), zakup nowych organów, iluminacja kościoła (na ukończeniu). Planowane inwestycje na br: konfesjonał, meble do zakrystii, ołtarz do bocznej kaplicy, renowacja kolejnego feretronu (o ile uda się uzyskać dotację).
  • We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o 8.00, 10.00 i 18.00. Taca tego dnia będzie przeznaczona na zakony klauzulowe.
  • W tym tygodniu przypadają:

– I czwartek miesiąca – msza święta do św. Józefa z Nowenną o 7.30

– I piątek miesiąca – spowiedź od 7.15 i msza św. wypominkowa i adoracja Najświętszego Sakramentu do 9.00; po południu od 17.30 adoracja i spowiedź, msza o 18.00
– I sobota miesiąca – msza święta o 7.30, po mszy Różaniec Święty

• Rozpoczęły się ferie – wszystkim życzymy dobrego i szczęśliwego wypoczynku.
  • Zapraszamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Krakowa-Łagiewnik 5.03. Zapisy u ks. Piotra.
  • Pragniemy się podzielić wiadomością, że ks Dariusz Franczak, który był wikariuszem w naszej parafii 4.02.2016 został mianowany na proboszcza parafii MB Różańcowej w Wielgolesie. Życzymy mu wiele błogosławieństwa bożego i sił w nowej parafii.