Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2016

• Składamy serdeczne podziękowania rodzinom, które przyjęły wizytę duszpasterską.
  • Serdecznie dziękujemy też paniom i panom, którzy zgłosili się do chóru. Zapraszamy jeszcze więcej panów, bo w tej chwili mamy ich tylko dwóch. Najbliższa próba chóru w środę.
  • W niedzielę 17 stycznia po mszy świętej o 11.30 spotkanie opłatkowe dla ministrantów, ministrantek i lektorów.
  • A po koncercie spotkanie chóru glinieckiego – członków chóru jak i chętnych.
  • W ostatnią niedzielę stycznia tj. 31.01 po mszy świętej o 11.30 odbędzie się kolejne  Kolędowanie Parafialne. Zapraszamy grupy, wspólnoty i rodziny chcące wystąpić do zgłaszania się (przygotowujemy 1 utwór). Tej niedzieli nie będzie mszy o 12.45.