Niedziela Chrztu Pańskiego – 10.01.2021

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli

śp. Henryk Archacki l. 64 z Glinianki

śp. Zygmunt Trzepałka l. 73 z Siwianki

Pogrzeby w środę o godz. 10.00 i 12.00.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Tegorocznym kandydatom do Sakramentu Bierzmowania, przypominamy o systematycznej pracy nad materiałami, które pogłębiają naszą relację z Jezusem.

• Przypominamy, że XII Kolędowanie Glinieckie, nie odbędzie się w tradycyjnej formie z powodu epidemii. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych, aby nagrali telefonami (poziomo) film ze swoim wykonaniem wybranej kolędy. Następnie prosimy o przesłanie pliku filmowego według instrukcji na stronie parafialnej i na FB.

• W zakrystii znajdują się do nabycia nowe „Gromnice” na Uroczystość Matki Bożej Gromnicznej.

• Osoby, które dokonały prenumeraty miesięcznika formacyjnego „Różaniec” zapraszamy po odbiór do zakrystii.

• Na stoliku z prasą znajdują się tygodnik IDZIEMY: „ Świadectwo pilnie potrzebne”, GOŚĆ NIEDZIELNY  poświęcony św Józefowi, miesięcznik RÓŻANIEC, dla tych, którzy nie dokonali prenumeraty, Modlitewnik do św. Józefa i dla dzieci Historia św. Józefa, oraz Ewangelia na każdy dzień roku z komentarzem.

• Domowy Kościół naszej diecezji zaprasza do nowego projektu, będącego kontynuacją znanej już inicjatywy. Zachęcamy do pobrania przez małżonków i narzeczonych bezpłatnej aplikacji Randka Małżeńska na telefony komórkowe i podjęcia czterotygodniowej pracy nad odświeżeniem, pogłębieniem i poprawą wzajemnej komunikacji. Narzędzie ma osobne profile dla kobiet i mężczyzn oraz dla małżonków i narzeczonych. Podsumowaniem każdego tygodnia samodzielnego pogłębiania tematu jest spotkanie i rozmowa z małżonkiem/narzeczonym, aplikacja umożliwia pracę w indywidualnym tempie każdej pary. Więcej informacji na facebooku Projektu Randka Małżeńska oraz w samej aplikacji, którą najlepiej rozpocząć od warsztatu z udziałem m.in. Jacka Pulikowskiego i prof. Marii Ryś. https://www.facebook.com/ProjektRandkaMalzenska

• Na naszej stronie parafialnej znajduje się list i zdjęcia od ks. Pawła z Republiki Środkowej Afryki, który był z nami w roku akademickim 2018/19.

• Bóg zapłać za ofiary na utrzymanie naszej parafii.