Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.2020

• W dniu dzisiejszym zapraszamy na spotkanie opłatkowe dla LSO po mszy o godz.11.30, drogie mamy proszę o pomoc w części kulinarnej.

13.01 poniedziałek  od 16.30 – ulica Napoleońska od Lipowa 1 ksiądz, a drugi ksiądz od Państwa Rybka Napoleońska 27 w stronę Lipowa

14.01 wtorek od 16.30 ulica Napoleońska od Państwa Nowaków (Zbyszka i Marcjanny) w stronę Czarnówki i drugi ksiądz od Czarnówki.

15.01 środa msza św. nowennowa o godz. 18.00 i o godz. 19.00 spotkanie Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego.

16.01 czwartek od 16.30 ulica Wawrzyniecka od Organistówki do nr 109A. 2 księży – jeden od Organistówki, drugi od Glinianki II

17.01 piątek od 16.30 ulica Sosnowa 3 księży – dwóch księży zacznie od ulicy Wrzosowej, a jeden od strony kościoła

18.01 sobota od godz. 10.15, Czarnówka 3 księży oraz Siwianka 1 ksiądz

Plan dostępny również na stronie parafialnej i tablicy ogłoszeń.

• Bóg zapłać za czas wspólnej modlitwy, spotkania, jak również za Wasze ofiary: Bóg zapłać mieszkańcom Woli Karczewskiej i Glinianki. Dziękujemy Panu sołtysowi Łukaszowi Żurawskiemu za transport i koordynację.

• Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 26 stycznia o 19.00. Osoby, które były chrzczone w innej parafii proszone są o dostarczenie metryk chrztu.

• Kolędowanie parafialne odbędzie się w niedzielę 26 stycznia po mszy o 12.45. Zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii grup zorganizowanych.

• Zapraszamy do wzięcia biuletynu Caritas Polska, który pokazuje nam jak udzielana jest pomoc przez to dzieło miłości bliźniego.

• Poproszę o pomoc w znalezieniu geodety.

• W tygodniku IDZIEMY ks. Waldemar Chrostowski, znany biblista: Jezus nad Jordanem. a w GOŚCIU NIEDZIELNYM temat numeru: „Jak wychować wierzące dziecko”.

• Za tydzień w naszej parafii będziemy gościli Siostry Loretanki, które nam przybliżą swój charyzmat zakonny, przyjadą z swoimi publikacjami, ale przede wszystkim przybliżą nam czasopismo formacyjne „RÓŻANIEC”