Niedziela Miłosierdzia – 08.04.2018

• Dziś dodatkowa msza św. o godz. 15.00 w intencjach zbiorowych poprzedzona Koronką do Bożego Miłosierdzia. Można uzyskać odpust zupełny za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem.

• Zapraszamy rodziców dzieci przystępujących do I Komunii św., i rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Maciejem Bodasińskim. Znamy go z inicjatyw „Wielka Pokuta” czy „Różaniec do granic”. Spotkania odbędą się w sobotę 14.04 o 19 i w niedzielę 15.04 o godz. 19.00. Poprzedzone zostaną mszą św. w sobotę o 18.30, a w niedzielę o 18.00

• Zapraszamy na całodzienną pielgrzymkę do Gietrzwałdu ( Gietrzwałd to jedyne w Polsce miejsce objawień Matki Bożej)  w sobotę 21 kwietnia. Tworzy się już lista chętnych na drugi autokar.

• Spotkanie dla bierzmowanych w niedzielę 22 kwietnia o godz. 19.00.

• Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało tak jak w latach poprzednich do wsi:

– Wola Karczewska (na scenie na błoniach parafialnych),

– Glinianka (koło straży pożarnej),

– Rzakta na ulicy Kościelnej

– Górki przy bramie kościoła..

Inne wsie również gorąco zapraszamy do włączenia się w przygotowanie ołtarzy. Będzie to również dzień rocznicy I komunii św.

• W tygodniku Idziemy i w Gościu Niedzielnym: Niedziela Miłosierdzia Bożego.

• Bóg zapłać Panu Andrzejowi Bąkowi za prace koparką przy utrzymaniu porządku wokół kontenerów na cmentarzu.

• GOK Wiązowna zaprasza 14 i 15 kwietnia na widowisko na Zrzutowisku „Pierzyna”. Szczegóły na stronie internetowej GOK-u.