Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020

W MSZACH ŚW. UCZESTNICZĄ OSOBY ZAMAWIAJĄCE INTENCJE ORAZ WIERNI.

W NASZEJ ŚWIĄTYNI NA CAŁEJ POWIERZCHNI JEST TO MAKSYMALNIE 15 OSÓB.

Pamiętajmy o transmisjach mszy św. w środkach masowego przekazu.

Z naszej świątyni w niedzielę o godz. 10.00 na https://www.facebook.com/parafiaglinianka/

• Z naszej wspólnoty odeszły

śp. Janina Kostka l.85 z Górek,

śp. Krystyna Witan l.76 z Glinianki

śp. Ewa Podobas l.54 z Józefowa

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

• Liczba 15 osób na powierzchni naszej świątyni rozkłada się następująco:

W ławkach po lewej stronie 6 osób, po prawej 6 osób, w kruchcie 1 osoba, w kaplicy św. O. Pio po lewej od prezbiterium 1 osoba, oraz w kruchcie bocznej po prawej stronie 1 osoba.

W ławkach siadamy co drugą ławkę, zachowując przepisy sanitarne.

• Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia.

Zgromadźmy się w naszych domach na wspólnej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, która będzie również transmitowana z naszego kościoła. Trwajmy również na naszej codziennej modlitwie różańcowej o 20.30 w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc, łaskę nawrócenia i oddalenie zarazy. Nasz Duszpasterz w tym samym czasie trwa z nami na modlitwie w naszym kościele.

• W naszej świątyni trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Po mszy św. porannej rozpoczyna się Adoracja i trwa do godz. 20.30. Jest otwarta jak zawsze kruchta kościoła, w której są wystawione klęczniki do indywidualnej modlitwy.

• Osoby starsze, które mają problem ze zrobieniem zakupów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ks. Proboszczem pod nr 881 735 553. Wolontariusze skontaktują się osobiście z tymi osobami i dowiozą potrzebne zakupy.

• Wstępnego kontaktu w sprawach kancelaryjnych, prosimy dokonywać telefonicznie.

• Bóg zapłać za Wasze ofiary, które wpływają no konto parafialne i składane do puszki pod chórem.