Niedziela Świętej Rodziny – 26.12.2021

OGŁOSZENIA PARAFALNE

• Bóg zapłać wszystkim za pomoc i okazane serce:

Panu Tomaszowi Gołębiowskiemu i Janowi Kalińskiemu za przygotowanie szopki

Firmie Spec Bruk z Woli Karczewskiej i naszej Gminie za prace przy parkingu

Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie porannego poczęstunku dla dzieci po mszach roratnich oraz ofiarodawcom upominków dla dzieci

Ofiarodawcy naszej choinki do kościoła

Panu Borysowi i naszemu chórowi parafialnemu

Panu Tadeuszowi za przygotowanie świątyni

Pani Marysi za czas posługi na plebani w czasie świąt i przez cały rok

Panu Januszowi Ajdackiemu za dekorację choinek przy świątyni

Firmie Stolmark, za transport i ustawienie choinki w kościele

Pani Krystynie Witkowskiej za dekorację kościoła

Paniom Aleksandrze Rokickiej i Barbarze Zielińskiej za opiekę nad grobem ks Proboszcza

Panu Andrzejowi Bąkowi za prace ładowarką przy kontenerach znajdujących się przy cmentarzu

Całej Liturgicznej Służbie Ołtarza

Bóg zapłać wszystkim, za dar waszych serc na pomoc osobom samotnym i starszym. Wolontariusze i Skautki dotarli do 52 osób z naszej parafii

• W piątek msza św. na zakończenie starego roku o godz. 18.00, tego dnia nie obowiązuje post.

• 1 stycznia Uroczystość św. Bożej Rodzicielki. Msze św. w układzie niedzielnym oprócz mszy o godz. 8.00, której tego dnia nie ma.

Jest to także pierwsza sobota miesiąca – pamiętajmy o Różańcu wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. Jest do odbioru nowy numer miesięcznika formacyjnego Różaniec.

• Zapraszamy na msze święte „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych wiosek. Po Eucharystii w kościele, odbędzie się nabożeństwo oddania rodzin naszej parafii w opiekę św. o. Papczyńskiego oraz błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

2 stycznia (niedziela) 13.00 Siwianka (kaplica), 15.00 Górki, 16.30 Kruszówiec

9 stycznia (niedziela) 10.00 Józefów (kaplica), 15.00 Wola Karczewska, 16.30 Dobrzyniec

16 stycznia (niedziela) 15.00 Rzakta, 16.30 Poręby

• Prosimy aby dzieci dostarczyły plansze roratnie do niedzieli 2 stycznia. Tego dnia zapraszamy też na kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci I komunijnych.

• Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: z kalendarzem na kolejny rok.

GOŚĆ NIEDZIELNY: podwójny numer z płytą CD rozpoczynającą cykl „Biblia audio”.

MIŁUJCIE SIĘ: z odwiedzinami w Betlejem.

Gorąco zapraszamy do udziału w ankiecie synodalnej, która znajduje się na naszej stronie i na stoliku z prasą. Wczoraj odbyło się drugie spotkanie zespołu synodalnego, który jest do dyspozycji osób, które potrzebują pomocy w opracowaniu ankiet, wystarczy zgłosić się telefonicznie (881 735 553) lub osobiście.