Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego -17.04.2022

• Dzisiaj msze św. o 6.00, 10.00, 11.30, 12.45. Nie ma mszy św. o godz. 18.00.

• Poniedziałek Wielkanocny: msze św. jak w niedzielę o 8.00, 10.00, 11.30, 12.45, bez mszy o godz. 18.00.

• W Wielki Piątek, rozpoczęła się nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego. Pan Jezus prosił św. Faustynę, aby przez tę nowennę, która polega na odmawianiu przez dziewięć dni Koronki do Miłosierdzia Bożego, przygotować się do uroczystości, w której czcimy Boga w tajemnicy Jego niezgłębionego miłosierdzia. Odprawiamy ją codziennie po mszy św. porannej.

• Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w Świętym Triduum Paschalnym

Bóg zapłać za przygotowanie tego pięknego czasu:

• Panu Borysowi z Chórem parafialnym.
    • Liturgicznej Służbie Ołtarza,
    • Panu Tomaszowi Gołebiowskiemu, Janowi Kalińskiemu, za przygotowanie Grobu Pańskiego.
    • Wspólnocie Oblubienicy Ducha Świętego, za przygotowanie ciemnicy
    • Panu Tadeuszowi za przygotowanie świątyni
    • Pani Krystynie Witkowskiej za dekoracje kościoła
    • Strażakom za staż przy Najświętszym Sakramencie.
    • Grupie pielgrzymkowej Biało Złotej, Wspólnocie Oblubienicy Ducha Świętego, oraz Panu Kazikowi Nowakowi wraz z innymi Panami, za prowadzenie czuwania przy Jezusie Eucharystycznym
    • Skautom za prowadzenie Jutrzni przez okres Wielkiego Postu

• Za tydzień będziemy przeżywali Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa msza św. o godz. 15.00 w intencjach zbiorowych poprzedzona koronką do Bożego Miłosierdzia. Tego dnia taca przeznaczona jest na Caritas naszej diecezji.

• Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego mieszkańcom: Woli Karczewskiej (1410zł), Józefowa (400zł), osiedla w Gliniance (1300zł), Kopek (650zł) oraz ofiarodawcom indywidualnym; dziękujemy również za ofiary na utrzymanie parafii, które przekazujecie na konto parafialne. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud zbiórki.

• W niedzielę 8 maja o godz. 19.00 zapraszamy na I spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (uczniowie klas 8 i starsi).

• LSO zapraszamy na wyjazd wakacyjny na Warmię od 25 czerwca.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY: Pascha w ziemi Jezusa

GOŚĆ NIEDZIELNY „ Nie bądź niedowiarkiem”

MIŁUJCIE SIĘ: Całun Turyński i Jego istnienie nie wytłumaczalne dla nauki.

Dla najmłodszych MAŁY GOŚĆ NIEDZIELNY z magnesem.