Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 27.03.2016

• Składamy serdeczne podziękowania wsyzstkim za liczny udział w Triduum Paschalnym: parafianom, służbie liturgicznej, asyście, lektorom, ministrantom i ministrantkom, bielankom, chórowi,  strażakom z Górek i Glinianki, budowniczym Grobu Pańskiego, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za Ciemnicę, pani Krystynie za kwiaty, ks. Piotrowi za przygotowanie Liturgii.
  • Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego – o 15.00 Godzina Miłosierdzia Bożego i po Godzinie MB specjalna msza św. o Miłosierdziu Bożym w intencjach zbiorowych: dziękczynnych, błagalnych, za zmarłych, za żyjących – wszystkich zgłoszonych przez parafian. Intencje można zgłaszać cały tydzień.
  • W przyszłą niedzielę po wszystkich mszach przed kościołem zbierane będą ofiary na Pomnik Dziecka Utraconego. Będzie też możliwość obejrzenia projektu pomnika.