Ostatni przed wakacjami internetowy kurs przedmałżeński w Diecezji Warszawsko-Praskiej

Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin, w związku z aktualną sytuacją, organizuje dla narzeczonych trzecią serię internetowych katechez przedmałżeńskich, przygotowujących do sakramentu małżeństwa. Istnieje też możliwość uczestnictwa w naukach w języku angielskim.

Ta forma kursu przeznaczona jest tylko dla narzeczonych z terenu naszej diecezji, którzy planują zawarcie Sakramentu Małżeństwa do końca 2020 roku.

Zgłoszenia przyjmuje diecezjalny duszpasterz rodzin ks. Robert Wielądek (nr tel. 664766062) do 30 maja 2020 roku.

Serdecznie proszę o przekazanie tej informacji na stronach internetowych swoich parafii.

ks. dr Robert Wielądek
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin