Pierwsza Niedziela Adwentu – 27 listopada 2016

• Pragniemy podziękować mieszkańcom Bolesławowa i Dobrzyńca za serdeczne przyjęcie wizyty duszpasterskiej oraz za złożone ofiary. Dziękujemy również ofiarodawcom indywidualnym za ofiary na rzecz kościoła. Pani Krystynie Witkowskiej za wieniec adwentowy.
  • Rozpoczął się Adwent – msze roratnie od poniedziałku do piątku o 6.45. Zapraszamy do licznego udziału, szczególnie dzieci i przypominamy o zabraniu lampionów. Po Roratach zapraszamy dzieci na ciepłe kakao. Rodziców prosimy o pomoc w przygotowaniach.
  • W tym tygodniu przypadają:

– pierwszy piątek miesiąca – spowiedź rano o d 6.15 i po południu od 17.30.

– pierwsza sobota miesiąca – msza św. i różaniec o 7.30.

• Rekolekcje Adwentowe rozpoczną się w niedzielę 11 grudnia.
  • 11 grudnia w niedzielę o 17.15 rusza wyjazd autokarowy służby liturgicznej do seminarium na sztukę „Don Camillo”. Chętnych zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.
  • Po mszach w zakrystii dostępne są do nabycia opłatki wigilijne oraz świece Caritas.
  • W okresie Adwentu w środy o 18.00 nie ma Nowenny do Matki Bożej.

Wizyta duszpasterska:

W piątek 2.12 od 16.00 – Czarnówka nad Świdrem od p. Szczęsnych do p. Nowak, a następnie Czarnówka koło Rzakty.

W sobotę 3.12 od 10.00 – Czarnówka, domy przy drodze asfaltowej od Glinianki w stronę Dobrzyńca.