REKOLEKCJE „KTÓŻ JAK BÓG” 12, 13, 14 PAŹDZIERNIKA 2015 R

Serdecznie zapraszamy na trzydniowe (12-14 października), multimedialne rekolekcje ewangelizacyjne, których celem jest nawiązanie osobistej relacji z Bogiem Ojcem, Synem i Duchem Świętym.

Rekolekcje będą rozpoczynały się mszą świętą
o godzinie 18.00.

(na plakatach jest błędnie napisana godzina 19:00 – za pomyłkę przepraszamy.)

Modlitwa, świadectwa, konferencje, filmy, prezentacje multimedialne, zespół muzyczny światło – wszystko to służy odnowieniu życia duchowego, odrodzeniu i nawróceniu.

Na każdy dzień składają się: msza święta wieczorna, 2,5 godzinna konferencja oraz godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Tematy konferencji:

1 dzień: „Bóg Ojciec – walka duchowa w przestrzeni I przykazania”

2 dzień: „Syn Boży – walka duchowa w przestrzeni VI przykazania”

3 dzień: „Duch Święty – Kościół, Wspólnota”.

Prowadzący: Lech Dokowicz – mąż jednej żony, ojciec piątki dzieci, filmowiec – reżyser, producent filmów dokumentalnych.

W związku z nietypowym charakterem rekolekcji, tj. w kilkugodzinnych blokach, prosimy o deklaracje dotyczące chęci uczestnictwa w tych rekolekcjach.

Zapisy w zakrystii – zgłoszenia przyjmuje P. Tadeusz.

Dla młodzieży, osób niepracujących  – udział bezpłatny, dla pracujących/tych którzy mogą – odpłatność symboliczna 10 zł.