Sakrament Bierzmowania 2020

Ze względu na panującą pandemię, Sakrament Bierzmowania, planowany na nd. 31 maja 2020r, decyzją ks. bp Marka Solarczyka, odbędzie się w sobotę 30 maja 2020 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP, ul. Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 1, 05 – 400 Otwock (Wólka Mlądzka).

Po rozmowie z ks. bp Markiem Solarczykiem oraz Prob. Parafii św Józefa, ks. Robertem Turykiem SAC, który użyczy nam świątyni, a którego kościół jest w stanie pomieścić większą liczbę wiernych, przy zachowaniu zasad sanitarno-epidemiologicznych, ustalone zostało:
1. W liturgii będą uczestniczyli tylko sami kandydaci. Świadkiem Bierzmowania, będzie jedna osoba dla wszystkich.
2. Najbliżsi będą mogli uczestniczyć w uroczystości, korzystając z transmisji, która rozpocznie się o godz.12.00.
3. Rodzice przywiozą młodzież do kościoła na godz. 10.00. Będzie to czas do skorzystania z sakramentu spowiedzi i następnie przygotowania bezpośredniego.
4. Proszę wszystkich kandydatów do napisania na maila: parafiaglinianka@gmail.com, z podaniem swoich danych personalnych z nr telefonu, abyśmy mieli kontakt online.
5. Indeksy proszę dostarczyć do 17 maja do zakrystii, lub do skrzynki na listy na plebanii. Proszę, żeby były podpisane i uzupełnione. W indeksach wpisujemy patrona, którego wybraliśmy oraz jego hagiografię.
6. Bliższe informacje pod tel 881 735 553.

Ks. Proboszcz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Enter Captcha Here : *

Reload Image