spotkanie informacyjno-organizacyjne Federacji Skautów Europy (FSE) w Gliniance 26.11.2017 o godz. 18.45

W najbliższą niedzielę 26.11.2017 o godz. 18.45 (po wieczornej Mszy Św.) w Organistówce (salka przy parafii św. Wawrzyńca) 1 Drużyna Wiązowska Federacji Skautów Europy (FSE) zaprasza na spotkanie informacyjno-organizacyjne dla rodziców chłopców – obecnych, przyszłych i potencjalnych skautów z południowej części Gminy Wiązowna (Glinianka i okolice). Na spotkaniu będzie można uzyskać niezbędne informacje o Skautach Europy, funkcjonowaniu drużyny, jej planach na ten rok i osobach za nią odpowiedzialnych. Na pytania i wątpliwości odpowie drużynowy 1DWi Krzysztof Blankiewicz (krzysztof.blankiewicz@gmail.com, tel. 512 105 589)