Święto Ofiarowania Pańskiego – 2.02.2020

• Z naszej wspólnoty odszedł

śp. Daniel Zając l.42 z Kruszówca (pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.00)

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Dziś na mszy o 11.30 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają swoje książeczki do nabożeństwa.

• W zakrystii można się zapisywać na prenumeratę miesięcznika formacyjnego „Różaniec”. Zapisy dla Kół Różańcowych i dla indywidualnych chętnych.

• Składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać za udział w XI Glinieckim Kolędowaniu. Udział wzięli:
    1. Chór parafialny prowadzony przez naszego Pana Organistę Borysa Piotrowskiego
    2. Zespół Rzakcianki
    3. Nauczyciele i Pracownicy ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance
    4. Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance
    5. Skautki i Wilczki Wędrowników Mamy Róży
    6. Wspólnota Oblubienicy Ducha Świętego
    7. Rodzina Państwa Domanów
    8. Rodzina Państwa Tarchalskich i Gołębiowskich
    9. Orszakowi Pastuszkowie
    10. Grupa Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej – Biało-Złota
    11. Góreccy Górale ze Szkoły Podstawowej im Szarych Szeregów w Górkach
    12. Zespół Artystyczny Gminnego Ośrodka Kultury w Dębę Wielkim
    13. Koło Gospodyń Wiejskich w Gliniance
    14. „Szczęśliwe dzieciaki”
    15. Krąg Kościoła Domowego im św. małżonków Martin
    16. Duet rodziny Szczęsnych

Dziękujemy naszym Paniom z kuchni szkolnej w Gliniance za przepyszny bigos. Panu Grzegorzowi Płochockiemu za dokumentację fotograficzną i Panu Mirkowi Michalikowi za nagłośnienie.

• W tym tygodniu przypadają:

pierwszy czwartek miesiąca

– 7.30 – msza św. z intencją od Rycerstwa św. Maksymiliana (grupa mężczyzn modlących się za kapłanów) o nowe i święte powołania kapłańskie, za kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o dar życia wiecznego dla zmarłych kapłanów związanych z naszą parafią.

pierwszy piątek miesiąca

– 7.30 – msza św. wypominkowa  wraz ze spowiedzią

– od 17.00 – spowiedź

– 18.00 – msza św.

– 8.00-21.00 – całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Lista adoracyjna znajduje się na ołtarzu Matki Bożej Glinieckiej. Adorację od 19.00 do 21.00 poprowadzi Krąg Kościoła Domowego pod wezwaniem św. Józefa.

• W tygodnikach IDZIEMY i GOŚCIU NIEDZIELNYM: o Dniu życia konsekrowanego, czyli o powołaniu zakonnym.