Święto Świętej Rodziny – 31.12.2017

• Składamy serdeczne podziękowania w imieniu księdza Proboszcza i Jego Rodziny, wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych Pana Jana Błażejczyka – Taty naszego księdza proboszcza. Dziękujemy za Waszą obecność i modlitwę w Jego intencji.
  • Dziękujemy ks. Kazimierzowi i ks. Mirosławowi za pomoc w czasie Świąt, kiedy choroba nie pozwoliła naszemu księdzu Proboszczowi na bycie z parafianami, a dzięki ich pomocy parafia mogła spokojnie funkcjonować.
  • Bóg zapłać mieszkańcom Józefowa, Glinianki II, ulic Radosnej, Cedrowej, Szkolnej i Sosnowej za przyjęcie podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy Panom Piotrowi Mrozowi i Bogdanowi Ciąćka za całodzienną pomoc jako kierowcy.
  • Dzisiaj msza o 18.00 na zakończenie 2017 roku, a 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. 1 stycznia nie ma mszy św. o godz. 8.00. Pozostałe msze w układzie niedzielnym.
  • W tym tygodniu przypadają:

– pierwszy piątek miesiąca – msza św. wypominkowa o 7.30 – wraz ze spowiedzią i adoracja do godz. 9.0., po południu spowiedź od 17.00, msza św. o 18.00, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00

– pierwsza sobota miesiąca – przypada 6 stycznia. Różaniec po mszy o godz.8.00 wraz z rozważaniem pierwszosobotnim

• 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego -msze jak w każdą niedzielę Zostanie poświęcona kreda i kadzidło, a zebrane fundusze zasilą konto Liturgicznej Służby Ołtarza. Tego dnia taca jest przeznaczona na Misje.
  • Na Mszy o 11.30 losowanie nagród roratnich. Dzieci proszę o przynoszenie podpisanych plansz, jak również po 6 stycznia wyślę Wasze listy do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.
  • Spotkanie opłatkowe grupy Biało Złotej 6 stycznia po Mszy o 12.45, a LSO 7 stycznia po 11.30
  • W niedzielę 7 stycznia na mszy o 11.30, dzieci pierwszokomunijne otrzymają książeczki do nabożeństwa.
  • Kolędowanie parafialne odbędzie się w niedzielę 14 stycznia po mszy o 12.45. Zapraszamy do zgłaszania się w zakrystii.

Plan wizyty duszpasterskiej:

02.01 wtorek od 16.30 ulice Kościelna i Protasewicza jeden ksiądz oraz Świderska i Zacisze – drugi ksiądz.

04.01 czwartek od 16.30 ulice Podzamcze i Poprzeczna jeden ksiądz oraz Partyzntów – drugi ksiądz.

08.01 poniedziałek od 16.30 ulica Wawrzyniecka od Organistówki do nr 111 – 1 ksiądz