Trzecia Niedziela Adwentu – 11 grudnia 2016

• W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności:

śp. Cecylia Młot z Józefowa (78 lat),

śp. Stanisław Gniadek (55 lat) z Józefowa,

śp. Józef Wilczek (80 lat) z Glinianki

oraz śp. Kazimierz Grzegrzółka z Dziechcińca.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

• Serdecznie dziękujemy p. Leszkowi Bąkowi za prace porządkowe przy cmentarzu.
  • Mieszkańcom Kopek dziękujemy za serdeczne przyjęcie wizyty duszpasterskiej oraz ofiary. Dalszy ciąg kolędy nastąpi po Świętach.
  • Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które prowadzi ks. Marek Szymula.

Nauki wg porządku:

Poniedziałek:

8.15 – gimnazjum,

10.00 – dorośli

11.45 – szkoła podstawowa,

17.00 – dorośli,

19.00 – dorośli

Wtorek: 10.00, 17.00, 19.00 – dorośli.

Spowiedź: w poniedziałek i wtorek przez cały dzień.

W dni rekolekcyjne nie będzie rorat.

• W najbliższą sobotę od 10.00 odwiedziny chorych. Prosimy o zgłaszanie osób chorych i starszych do odwiedzin księdza.
  • Po mszach w zakrystii dostępne są do nabycia opłatki wigilijne oraz świece Caritas.
  • Od 1 stycznia 2017 będziemy sprawować msze w intencji naszych żyjących mam. Msze będą odprawiane w dni powszednie rano, a w niedziele o 10.00.
  • Tworzy się kolejna róża różańcowa rodziców modlących się za swoje dzieci. Zapraszamy chętnych rodziców.