Uroczystość Bożego Narodzenia 25.12.2015

• Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu kościoła na Boże Narodzenie w postaci instalacji szopki, choinki, dekoracji ołtarza, sprzątania kościoła.
  • Księdzu Piotrowi dziękujemy za piękne prowadzenie rorat i za przygotowanie nas na Narodzenie Pana.
  • Panu Kazimierzowi dziękujemy za remont bocznej zakrystii (tynki, zabezpieczenie przeciwwilgociowe).
  • Została wykonana wewnętrzna iluminacja kościoła. Dojdzie jeszcze oświetlenie bocznych ołtarzy.
  • W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia msze święte o 8.00, 10.00, 11.30 i 12.45. Nie ma mszy św. o 18.00.
  • Taca w pierwszy dzień świat przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia, a taca w drugi dzień świąt przeznaczona jest na budowę kościołów w naszej diecezji.
  • W II dzień świąt przypada święto św. Szczepana. Po każdej mszy świętej poświęcenie owsa.
  • W niedzielę 27 XII Uroczystość Świętej Rodziny. Porządek mszy jak w każdą niedzielę.
  • W związku z tym, że w tym roku wypada święto św. Jana w niedzielę o 10.00 będzie święcone wino przyniesione przez parafian. A po mszy wspólne spożywanie poświęconego wina. Zapraszamy serdecznie.
  • W zakrystii są do nabycia wigilijne świece Caritas (cena od 5 zł), oraz opłatek. wigilijny (ofiara przeznaczona na cele parafialne).
  • Kolęda po świętach:
    – poniedziałek 28 XII od 10.00 Poręby
    – wtorek 29 XII od 9.30 Józefów
    – środa 30 XII od 9.30 Siwianka
    – sobota 2 I ul. Sosnowa (dwóch księży)
    – piątek 8 I od 17.00 Wola Karczewska domy przy Szosie Lubelskiej i Os. Wedla
    – sobota 9 I od 9.30 pozostała część Woli Karczewskiej