Uroczystość Bożego Narodzenia – 25.12.2017

• Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia:

– Panu Tomaszowi Gołębiowskiemu i Janowi Kalińskiemu, Bartkowi Kaczalskiemu, Arturowi Karkosa za przygotowanie szopki.

– Państwu Papis z Czarnówki za choinkę do kościoła.

– Panu Borysowi wraz z chórem za ubogacenie liturgii.

– Panu Tadeuszowi za przygotowanie świątyni.

– Pani Marysi za czas posługi na plebani w czasie rekolekcji i świąt.

– Pani Magdzie Cacko za przygotowywanie z Paniami porannego kakao dla dzieci w czasie rorat.

– Panu Jerzemu Tarańskiemu właścicielowi piekarni z Woli Rębkowskiej za słodkości dla dzieci na roratach.

– Panu Januszowi Ajdackiemu za dekorację choinek na zewnątrz.

– Panom z firmy Stolmark, za transport i ustawienie choinki w kościele.

– Panu Łukaszowi Dróźdż za wypranie dywanów w kościele.

– Pani Krystynie Witkowskiej za dekorację kościoła.

– Paniom Aleksandrze Rokickiej i Barbarze Zielińskiej za opiekę nad grobem ks. Proboszcza.

– Mateuszowi Całce za pomoc jako kierowca przy odwiedzaniu chorych z Sakramentami Świętymi

– Całej Liturgicznej Służbie Ołtarza

• Bóg zapłać wszystkim, za dar waszych serc w formie nagród roratnich. Losowanie 6 stycznia na Mszy o 11.30.
  • Kolędowanie parafialne odbędzie się w niedzielę 14 stycznia po mszy o 12.45. Zapraszam do zgłaszania się w zakrystii.
  • Pogrzeb Taty ks. Proboszcza – p. Jana Błażejczyka w czwartek 28 grudnia o godz. 13.00 w parafii MB Królowej Polski w Otwocku Kresach. O godz. 12.00 będą odjeżdżały spod kościoła w Gliniance 2 autokary, które zatrzymają się najpierw w Rzakcie przy sklepie, następnie o 12.00 odjadą z Glinianki i zajadą na pętle w Woli Karczewskiej. Po uroczystościach pogrzebowych wrócą taką samą trasą.

Plan Wizyty Duszpasterskiej: dostępny jest również w kruchcie kościoła.

27.12 (środa) od 9.00 Józefów – ksiądz Kazimierz, Poręby zostają przełożone.

28.12 (czwartek) odwołane Kruszówiec oraz ulice Łąkowa i Mostów

29.12 (piątek) od 9.00 Glinianka II oraz ulica Wawrzyniecka, część za przerwą  między zabudową w stronę Glinianki II i ulice przyległe jak: Pogodna  – tak jak to miało miejsce rok temu – tylko ksiądz Kazimierz.

30.12 (sobota) od 10.00 ulica Sosnowa dwóch księży oraz ulica Cedrowa, Radosna, a następnie Szkolna uda się trzeci ksiądz.

Prosimy o zapewnienie transportu.