Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 26.11.2017

• Bóg zapłać mieszkańcom Górek za czas wspólnej modlitwy, za waszą gościnność i ofiarność, za to, że wychodziliście po księży i przekazywaliście do kolejnego domu i Panu Sołtysowi Tomaszowi Grala za zorganizowanie transportu.
  • Plan wizyty duszpasterskiej:
    •  2.12 w sobotę od 10.00 Dobrzyniec i Bolesławów. Prosimy o transport dla 3 księży
    •  9.12 w sobotę Czarnówka przy drodze na Dobrzyniec i w stronę Świdra (tak jak rok temu) –  2 księży, a 3 ksiądz Czarnówka nad Świdrem do lasku. tj ul Akacjowa od Państwa Szczęsnych do Państwa Nowak a następnie Czarnówka koło Rzakty
    • 15.12 w piątek od 16.00 Popławy, a od około 19.00 osiedle – 1 ksiądz
    • 16.12 w sobotę Rzakta – 3 księży
  • W tym tygodniu przypadają:
    – pierwszy piątek miesiąca – rano spowiedź przed mszą – o 7.30 msza św. wypominkowa
                                                     – po południu spowiedź od 17.00, msza o 18.00, po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00 prowadzona przez grupę pielgrzymkową Biało-Złotą
    – pierwsza sobota miesiąca – msza św. o 7.30, po mszy różaniec wynagradzający
    Pierwsza sobota miesiąca to nasze wotum dziękczynne za koronację Obrazu MB- msza z komunią świętą wynagradzającą, adoracja Najświętszego Sakramentu, różaniec, 15 minutowe rozważanie tajemnic różańcowych w czasie kazania.
  • Za tydzień I Niedziela Adwentu. Rozpoczną się Roraty o 6.45. Zwracamy się o pomoc do Pań w przygotowaniu kakao rano dla dzieci. Bez Waszej pomocy to nie wyjdzie. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  • W zakrystii są do nabycia wizerunki koronowanej Matki Bożej Glinieckiej, film i kalendarz z czasu nawiedzenia Ikony Jasnogórskiej
  • Za tydzień taca będzie przeznaczona na seminarium naszej diecezji
  • Dzisiaj o godz. 18.45 w Organistówce 1 Drużyna Wiązowska Federacji Skautów Europy zaprasza na spotkanie informacyjno-organizacyjne dla rodziców chłopców – obecnych i  przyszłych skautów. Na spotkaniu będzie  można uzyskać informacje o funkcjonowaniu drużyny, jej planach na ten rok i osobach za nią odpowiedzialnych.