Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – 15.08.2021

• Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego Odpustu parafialnego. Dziękujemy całej asyście uczestniczącej w procesji, paniom i panom w strojach ludowych, panom za asystowanie przy Najświętszym Sakramencie, dziewczynkom sypiącym kwiaty, uczestnikom procesji z darami, którą przygotowała pani Kazimiera Szczęsna, Panu Grzegorzowi Płochockiemu za uwiecznienie uroczystości na zdjęciach.

• Bóg zapłać za wspólne pielgrzymowanie na Jasną Górę naszym parafianom, którzy udali się z grupą Biało-Złota oraz z innymi pielgrzymkami. Dziękujemy za parafialne pielgrzymowanie, tym którzy z wiosek przychodzili na wieczorne msze św., różaniec i Apel Jasnogórski oraz parafianom z Ostrowia, Dębę Wielkiego i Rudzienka, którzy przyszli na zakończenie pielgrzymowania w dniu 14 sierpnia. Dziękujemy tym, którzy organizowali grupy z poszczególnych wiosek, Bóg zapłać za przygotowanie poczęstunku dla pielgrzymów. Niech Matka Boża Gliniecka wynagrodzi Wam Wasz trud organizowania i uczestniczenia w tym czasie modlitwy pątniczej.

• W tygodniku IDZIEMY „Cuda nad Wisłą”, w GOŚCIU NIEDZIELNYM – gdzie Maryja przebywała po wniebowstąpieniu Pana Jezusa.

Dzięki usłudze mieszkańcy mogą bezpłatnie dotrzeć m.in. do lekarza, apteki, urzędu gminy, banku, na rehabilitację czy załatwić istotne sprawy w instytucjach na terenie naszej gminy, a w uzasadnionych przypadkach również na terenie powiatu.

Szczegóły na plakacie w gablocie.