Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 9.06.2019

OGŁOSZENIA

• Dzisiaj przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Dzisiejsza Uroczystość kończy okres spowiedzi i komunii wielkanocnej.

• W poniedziałek (10.06) przypada: Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. ­­Msze św. o 7.30 i 18.00

• W czwartek (13.06) przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Msze św. o 7.30 i 18.00.

• Bóg zapłać wszystkim pątnikom, którzy wzięli udział w IV Pieszej Pielgrzymce do Sanktuarium MB Łaskawej w Wielgolesie. Podziękowania składamy OSP Glinianka, za zapewnienie nam bezpieczeństwa oraz porządkowym i muzycznym z grupy Biało-Złotej.

• Za tydzień w niedzielę taca będzie przeznaczona na nasz VI Wieczór Uwielbienia, który przeżyjemy w Boże Ciało. Bóg zapłać za ofiary na Wieczór Uwielbienia, które wpłynęły no konto parafialne i te przekazane osobiście.

• Od piątku (21.06) do niedzieli (23.06) po raz drugi odbędą się rekolekcje: „Strefa Mocy”, które poprowadzi Witek Wilk. Zapraszamy!

• Dzieci, które będą przeżywały rocznicę I Komunii św. zapraszamy wraz z rodzicami do skorzystania z Sakramentu spowiedzi w niedzielę przed Bożym Ciałem.

• W zakrystii są do nabycia czarne koszulki dla mężczyzn, chętnych do wzięcia udziału w procesji na Wieczorze Uwielbienia. Mężczyźni z pochodniami, będą asystowali przy procesji z Najświętszym Sakramentem.

• Zwracamy się z prośbą do mężczyzn o pomoc w pilnowaniu sceny w nocy. Zapisy w zakrystii

• W tygodniku IDZIEMY: „ Mieliśmy proroka” Jan Paweł II, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM dodatek w formie płyty o pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do ojczyzny.