V Niedziela Wielkanocna 03.05.2015

OGŁOSZNIA PARAFIALNE

• W miesiącu maju szczególnie czcimy Maryję. Nabożeństwa Maryjne odbywają się w dni powszednie po mszy świętej godz. o 18.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.
    W czasie nabożeństw majowych odmawiać będziemy dziesiątkę różańca prosząc o dobry i mądry wybór Prezydenta Rzeczpospolitej.
  • Za tydzień będziemy przeżywać wizytację kanoniczną naszej parafii. Wizytować będzie ks. biskup Marek Solarczyk. O 7.40 strażacy i przedstawiciele parafii powitają księdza biskupa na granicy parafii w Woli Karczewskiej. Następnie przed kościołem liturgiczne powitanie. Msze święte jak w każdą niedzielę. W czasie poszczególnych mszach świętych sprawozdania będą składały różne grupy parafialne ze swojej działalności. Sprawozdanie proboszcza dotyczące życia parafii po mszy o godz. 10.00. Na mszy o godzinie 12.45 ksiądz biskup udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
    W związku z wizytacją księdza biskupa w następną niedzielę nie będzie mszy świętej w Siwiance i Józefowie.
  • Za tydzień taca przekazana będzie na organizację Światowego Dnia Młodzieży w Polsce.
  • 8 maja – piątek, przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa, męczennika, patrona Polski. W związku z tą uroczystością nie obowiązuje nas post. O 18.00 odbędzie się msza święta zbiorowa za wszystkich zmarłych i za żyjących, którym patronuje św. Stanisław.