V Niedziela Wielkanocna – 14.05.2017

• W sobotę 13.05, w 100 rocznicę Objawień Fatimskich, nasze dzieci przyjęły Pierwszą Komunię Świętą. Dziękuję bardzo rodzicom za rzetelne przygotowanie naszej świątyni i placu wokół niej na tą uroczystość, dekorację świątyni, kwiaty i za dar ołtarza.
  • Wyjazd na pielgrzymkę szlakiem Maryjnym w najbliższą sobotę o 3.30 spod kościoła. W związku z tym wyjazdem w sobotę 20.05 kancelaria będzie nieczynna, jednakże ksiądz Piotr jest dostępny pod telefonem dostępnym na stronie www oraz na kartkach wokół kościoła.
  • Za tydzień w naszej parafii po raz ostatni będzie pomagał ksiądz Jan, który udaje się już na misję do Peru. Po mszach będzie można go wspomóc ofiarami składanymi do puszek na zakup najpotrzebniejszych rzeczy.
  • 10 czerwca (sobota) zapraszam na II pieszą pielgrzymkę do Wielgolasu (parafii księdza Darka), zapisy w zakrystii.
  • W poniedziałek o 18.30 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania – w budynku gimnazjum.
  • Chętni na udział w rekolekcjach „Jezus na stadionie” (Stadion Narodowy) w dniu 1 lipca proszeni są do zapisów w zakrystii do końca maja.
  • Zachęcam do udziału w zbiórce książek dla Powiatowego Centrum Zdrowia w Otwocku, książki prosimy przekazywać do zakrystii, do p. Tadeusza.
  • „Dobry Wieczór Chwały” – uwielbienie Jezusa Chrystusa w klubie studenckim „Stodoła” odbędzie się 4.06, więcej informacji na plakacie przed kościołem.
  • Nasza Izba Regionalna w Gliniance zaprasza 20.05 na atrakcje związane z Nocą Muzeów od 17.00.
  • Bóg zapłać za ofiary na pomnik Dziecka Nienarodzonego i Utraconego, na koronację (m.in. od wsi Ostrów) oraz na Wieczór Uwielbienia.

• Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych:

– od poniedziałku do piątku po mszy św. o 18.00

– w soboty po mszy św. o 7.30

– w niedziele po mszy św. o 10.00.