V Niedziela Wielkanocna – 19.05.2019

• Zapraszamy na nabożeństwa majowe:

– od poniedziałku do piątku po mszy św. o 18.00

– w sobotę po mszy św. o 7.30

– w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła

śp. Helena Nowak l.81 z Woli Karczewskiej

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Bóg zapłać za ofiary na Wieczór Uwielbienia, które wpłynęły no konto parafialne i te przekazane osobiście.

• Spotkanie z ks. Piotrem Pietrzakiem – egzorcystą, dziś o godz. 19.00. Gorąco zapraszamy.

• Lista na wyjazd na spotkanie młodych na Polach Lednickich, została zamknięta. Spotkanie organizacyjne 20 maja o 19.00 w organistówce.

• Wyjazd na pielgrzymkę na Podlasie w najbliższą sobotę 25.05 o godz. 6.00.

• W niedzielę 26 maja w Dzień Matki. Msza św. zbiorowa za nasze mamy o godz.10.00.

• Za tydzień 26.05 po raz ostatni przed wyjazdem na misje będzie w naszej parafii ks. Paweł Dąbrowa, który pomagał nam przez blisko rok czasu. Tego dnia wygłosi na wszystkich mszach kazania. Po mszach odbędzie się zbiórka do puszek na ekwipunek misyjny ks. Pawła.

• W sobotę 8 czerwca udamy się na IV Pieszą Pielgrzymkę do Wielgolasu. Chętnych zapraszamy do zapisywania się w zakrystii.

• Również w sobotę 8 czerwca zapraszamy na wyjazd na „ Anielski Piknik Rodzinny” oraz spotkanie LSO naszej diecezji w Loretto. Zaproszenie dla LSO i wszystkich chętnych dzieci i rodziców. Gość specjalny Magda Anioł. Zapisy na autokar w zakrystii.

• Nasza parafianka Dominika Gadomska z klasy V, należąca do LSO, otrzymała nagrodę ks. Biskupa Romualda Kamińskiego za pracę w konkursie diecezjalnym „100 lat- moja mała Ojczyzna”. Z naszej parafii w konkursie wzięło udział 16 uczniów.

• Uroczystość I Komunii św. w przyszłym roku odbędzie się w sobotę 9 maja o godz. 10.00.

• W tygodniku IDZIEMY wywiad z panią Dominiką Chorosińską, z domu Figurską – znaną nam z prowadzenia naszego Wieczoru Uwielbienia, co uczyni również w tym roku, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM o świętym od rodzinnych utrapień – o ojcu Stanisławie Papczyńskim.