V Niedziela Wielkiego Postu – 13 marca 2016

• Dziękujemy za liczny udział w rekolekcjach i za dary na stół rekolekcyjny.
  • Serdecznie dziękujemy mieszkańcom: Glinianki Osiedle, Górek, Glinianki II, Łąkowej i Dobrzyńca za ofiary na remont ogrodzenia.
  • Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:

– Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o 10.00

– Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i 19.00

• W sobotę przypada Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca. Msze św. o 7.30 i o 10.00. O 10.00  msza św. zbiorowa za wszystkich żyjących, których patronem jest św. Józef i za wszystkich zmarłych, których patronem był św. Józef. Intencje można zgłaszać w zakrystii.
  • Odwiedziny chorych w sobotę przed Niedzielą Palmową (19.03.2016) od 11.00. Prosimy zgłaszać osoby chore/starsze w zakrystii. Ważne jest aby zadbać o naszych bliskich, aby mogli się spotkać z Jezusem w Komunii Świętej, aby mogli się wyspowiadać.
  • W sobotę o 10.00 zbiórka dla ministrantów.
  • W najbliższą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Procesje wielbiące wokół kościoła z palmami i instrumentami po mszach o 10.00 i o 11.30. Zachęcamy dzieci do przyniesienia różnych instrumentów.
  • O 17.00 w Niedzielę Palmowa wyjątkowa Droga Krzyżowa wokół kościoła, bezpośrednio po niej msza święta (ok 17.45).
  • W Niedzielę Palmową odbędzie się Wielki Kiermasz Świąteczny. Na kiermaszu będzie można zaopatrzyć się w palmy, baranka, stroiki, przysmaki świąteczne. Prosimy o włączenie się również w to wydarzenie (można przygotować produkty do sprzedania) – cały dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na organizację Wieczoru Uwielbienia 2016.
  • Pragniemy zasygnalizować, że w dniach 4-5 czerwca odbędzie się pielgrzymka do Wilna. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.