V Niedziela Zwykła – 7.02.2021

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszły

śp. Stanisława Kowalczyk l. 83 z Józefowa

śp. Cecylia Dudek l. 72 z Kopek

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, Niech odpoczywają na wieki.

• Po mszy św. o 11.30 zapraszamy do odwiedzenia organistówki, w której nasi skauci prowadzą parafialną bibliotekę dla dzieci i młodzieży.

• Dziękujemy za udział w XII Glinieckim Kolędowaniu Parafialnej Scholii Parafialnej, prowadzonej przez Pana Pawła Rożniatowskiego.

• W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek przeznaczona na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji.

• Wolnymi krokami zbliżamy się do Wielkiego Postu.

Zachęcamy do udziału w naszym parafialnym szturmie do nieba „Parafia podejmuje modlitwę, post i jałmużnę prosząc Boga o nawrócenia, uwolnienia z nałogów i zgodę w małżeństwach”. Tworzymy listę osób, które podejmą w Wielkim Poście jeden dzień postu o wodzie, lub chlebie i wodzie, gorącą modlitwę, odmawiając tego dnia cztery części Różańca, jałmużnę w formie „dniówki”, którą przekażemy na klasztor Sióstr Benedyktynek Sakramentek, które trwają na wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu i żyją w ścisłej klauzurze  oraz swoimi modlitwami ogarniają naszą wspólnotę parafialną. Zapisy w zakrystii.

• W tygodniku IDZIEMY: trwamy w roku św. Józefa w artykule „Orędzie dla św. Józefa”, w GOŚCIU NIEDZIELNYM „Kto powinien decydować o tym, kiedy zaprzestać uporczywej terapii, i na czym polega różnica między rezygnacją z uporczywej terapii, a eutanazją?”

• W dniu imienin naszego biskupa Romualda Kamińskiego, ogarniamy Go naszą modlitwą: Święty Michale Archaniele…