VI Niedziela Wielkanocna – 06.05.2018

• Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wczorajsze sprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni. Dziękuję za tak liczne przybycie.

• Rozpoczynają się Dni modlitw błagalnych o urodzaje.

• We wtorek 8.05 przypada uroczystość św. Stanisława biskupa męczennika, głównego Patrona Polski. Msza św. wieczorna w intencjach zbiorowych.

• Od piątku 11.05 rozpocznie się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. po nabożeństwach majowych.

• W sobotę 12 maja o godz.10.00 odbędzie się w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej. Spowiedź w piątek od 16.30 najpierw dzieci, a następnie dorośli.

• Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe:

– od poniedziałku do piątku po mszy św. o 18.00,

– w sobotę po mszy św. o 7.30

– w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.

• W przyszłą niedzielę 13.05 taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

• Są ostatnie wolne miejsca na 2-dniową pielgrzymkę 19-20.05 (sobota i niedziela) do miejsca urodzenia św. s. Faustyny, do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, gdzie przeżywany jest Nadzwyczajny Rok św. Józefa Kaliskiego ogłoszony przez Papieża Franciszka oraz do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu.

• Bóg zapłać państwu Alicji i Jackowi Karolakom za pomoc w zorganizowaniu i w opiece nad LSO, podczas naszego wyjazdu na majówkę.

• W Gościu Niedzielnym „Znani i lubiani o I Komunii Św.”.

• Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Jesteśmy” zatrudni na ½ etatu fizjoterapeutę lub technika masażystę. Informacje w zakrystii.