VI Niedziela Wielkanocna 1 maja 2016

• Rozpoczął się miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe

– od poniedziałku do piątku po mszy o 18.00

– w soboty po mszy o 7.30

– w niedziele po mszy o 10.00.

Bóg zapłać wszystkim za  uporządkowanie kapliczek i krzyży na terenie naszej parafii.

• We wtorek  uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte jak w każdą niedzielę.

Główne uroczystości msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych – o 12.45, potem część artystyczna i koncert organowy.

• W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca

– rano: spowiedź święta od 7.00, potem msza św. wypominkowa i wystawienie Najświętszego Sakramentu do 9.00.

– po południu spowiedź od 17.30 i msza o 18.00, po mszy nabożeństwo majowe.

• W pierwszą sobotę miesiąca msza o 7.30 w intencji kółek różańcowych, a po mszy świętej różaniec.
  • W najbliższą niedzielę o 10.00 msza święta zbiorowa w intencji wszystkich, którym patronował, bądź patronuje św. Stanisław. Intencje można zgłaszać w zakrystii.
  • Zapraszamy na wyjazdy i pielgrzymki:

4-5 czerwca pielgrzymka do Wilna – prosimy o dokonywanie wpłat

10 maja – wyjazd do kina na film pt. „Młody Mesjasz” Szczegóły i zapisy u ks. Piotra.

11 czerwca – piesza pielgrzymka do sanktuarium w Wielgolesie – chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii u ks. Piotra (potrzebna ilość osób bo powrót odbędzie się autokarem)

30 i 31 lipca – Światowe Dni Młodzieży – chętnych na spotkanie z Ojcem Świętym prosimy o zapisy u ks. Piotra.

• W najbliższą niedzielę w Górkach z okazji Święta Strażaków odbędą się gminne uroczystości Ochotniczej Straży Pożarnej. O 10.00 msza święta, a potem część rozrywkowa.