VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023

• Trwa peregrynacja relikwii św. Ojca Pio po rodzinach naszej parafii. Zapisy w zakrystii.

• W dniu wczorajszym 43 dzieci przystąpiło do I Komunii św. Jednocześnie przyszłoroczna I Komunia św. odbędzie się jak zawsze w drugą sobotę maja, czyli 11 maja 2024 r.

• Pod chórem znajdują się listy, na których możemy złożyć podpisy w sprawie nadania imienia ks. Krzysztofa Krzesińskiego, rondu budowanemu w Gliniance. Zapraszamy do wzięcia ich i rozprowadzenia wśród sąsiadów, kół różańcowych.

• Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na I spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (Uczniowie klas 8 i starsi).

• Bractwo Słowa Bożego zaprasza w niedzielę  21 maja br. o godzinie 16.00 na kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w „Organistówce”. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcą poznawać i którym bliskie jest Słowo Boże. Chcących czynnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu prosimy o pobranie materiału wprowadzającego, który znajduje się na stoliku z prasą. Materiał wprowadzający został również zamieszczony na parafialnym Facebook’u.

• „ROWER ZA 20 ZŁ” – charytatywna akcja na rzecz Wieczoru Uwielbienia.

Wieczór Uwielbienia to NASZE wspólne wielkie święto. Święto uwielbienia, święto spotkania z żywym Chrystusem, święto muzyki chrześcijańskiej. Wieczór Uwielbienia to także scena, nagłośnienie, oświetlenie, cała obsługa techniczna, catering, zaplecze techniczno – sanitarne – czyli liczne potrzeby.

Zapraszamy do współtworzenia NASZEGO wydarzenia, zapraszamy do wspólnej zabawy, w której nagrodą jest rowerek, a owocem wsparcie Wieczoru Uwielbienia. Każda osoba, która wpłaci na rachunek Parafii kwotę 20 zł (nr konta 98 1020 1127 0000 1402 0085 6591) tytułem „Wieczór Uwielbienia rower” ma szansę wylosować rower. Przy wpłacie podajcie swoje imię i nazwisko (wpłaty anonimowe niestety nie będą brane pod uwagę). Wpłacając wielokrotność kwoty zwiększacie swoje szanse na rower 😊 Spośród wszystkich wpłacających wyłonimy osobę, która otrzyma rower. Zachęcamy wszystkich do wpłat. Jeżeli nie potrzebujecie roweru, możecie przekazać go na dowolny cel, czyniąc dalej dobro! Udostępniajcie i wpłacajcie także te najdrobniejsze kwoty!

4 czerwca, podczas mszy świętej o godzinie 11:30 wybierzemy szczęśliwego właściciela roweru. Rower przekazany przez darczyńcę – firmę Wheeler z Majdanu.

• Zapraszamy całe rodziny, dzieci, dziadków na wyjazd autokarem 4 czerwca w niedzielę, na spotkanie czytelników pism katolickich dla dzieci, które odbędzie się na Jasnej Górze. Zapisy w zakrystii lub pod nr tel. parafialnego 881 735 553 przez wysłanie sms. Koszt autokaru 65 zł.

• Już 3 czerwca 2023 roku obędzie się XXVII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Lednica 2000.  Bliższe informacje o wyjeździe autokarem, na plakacie w gablocie.

• Emisja programu: „Agape blisko Ciebie” – o naszej wspólnocie parafialnej: 19 maja piątek, godz. 7:30 TVP1 oraz 22 maja poniedziałek, godz. 15:20 TVP 3

• Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł przed oblicze Boga Ojca

śp. Stanisław Kramarczyk l. 68 z Woli Karczewskiej

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.