VI Niedziela Wielkanocna – 17.05.2020

W MSZACH ŚW. UCZESTNICZĄ OSOBY ZAMAWIAJĄCE INTENCJE ORAZ WIERNI – W NASZEJ ŚWIĄTYNI NA CAŁEJ POWIERZCHNI JEST TO 27 OSÓB.

Pamiętajmy o transmisjach mszy  św. w środkach masowego przekazu.

Transmisja z naszej świątyni w niedzielę o godz. 10.00 na www.facebook.com/parafiaglinianka/

• Liczba osób mogąca przebywać w świątyni wynosi 27 i rozkłada się w następujący sposób:

– po lewej stronie 11 osób,

– po prawej 11 osób,

– w kruchcie 1 osoba,

– w kaplicy św. O. Pio po lewej od prezbiterium 2 osoby,

– w kruchcie bocznej po prawej stronie 2 osoby.

W ławkach siadamy zachowując przepisy sanitarne, co do odległości. Ławki dla osób zamawiających intencje, są oznaczone kartkami z przodu kościoła.

• Jutro przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Msza wieczorna w intencjach zbiorowych, za wstawiennictwem św. Papieża.

• Od piątku rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego, która będzie odprawiana po nabożeństwie majowym.

• Przyszła niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

• Kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy do pilnego śledzenia naszej grupy na FB „ Bierzmowanie Glinianka.

• Bóg zapłać Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc dla łaźni prowadzonej przez Caritas naszej diecezji w Warszawie przy ul. Grochowskiej 111/113. W tym tygodniu dostarczona została pierwsza partia ręczników. Zbieramy je do końca miesiąca.

• Bóg zapłać za ofiary, które jeszcze wpłynęły na Dom Samotnej Matki prowadzony przez Caritas w kwocie 2.150 zł, co dało całą kwotę 20.730 zł, jaką przekazaliśmy na to dzieło.

• Trwajmy na naszej codziennej modlitwie różańcowej o 20.30, jak również zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która zaczyna się po mszy św. porannej i trwa do godz. 20.30.

• Bóg zapłać za Wasze ofiary, które wpływają no konto parafialne i składane do puszki pod chórem.

• W tygodniku IDZIEMY i w GOŚCIU NIEDZIELNYM wspomnienie św. Jana Pawła II, dostępny jest nowy numer MAŁEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO.