VI Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022

• Nabożeństwa majowe w naszym kościele

– poniedziałek- piątek – po mszy św. o 18.00

– sobota – po mszy św. o 7.30

– niedziela – po mszy św. o godz. 10.00

• Trwają prace przy renowacji dalszej części ogrodzenia przy kościelnego. Przęsła zostały zabrane do renowacji, a na bieżąco, ręcznie jest przygotowywany kamień do prac kamieniarskich.

• W Dzień Matki 26.05 (czwartek) o godz. 18.00, odbędzie się uroczystość przyjęcia przez młodzież Sakramentu Bierzmowania.

• W piątek rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego, która będzie odprawiana po mszy św. porannej.

• Przyszła niedziela 29.05 to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

• Zbliżamy się do Uroczystości Bożego Ciała, kiedy to przeżyjemy procesje do czterech ołtarzy w tradycyjnej formie. Dziękujemy za chęć przygotowania ołtarzy:

I ołtarz mieszkańcy Woli Karczewskiej, chętni do pomocy mogą zgłaszać się do pani Jolanty Kobzy

II ołtarz strażacy z OSP Glinianka i Górki

III ołtarz mieszkańcy Rzakty

IV ołtarz mieszkańcy Józefowa

Tego dnia przeżyjemy również rocznicę I Komunii św. na mszy o godz. 10.00, a o 17.00 rozpocznie się VII Wieczór Uwielbienia.

• Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 14 lat na wakacyjny obóz rekreacyjno- rekolekcyjny. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

• Młodzież zapraszamy na XXVI Spotkanie Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2022. Zapisy w zakrystii, lub pod telefonem parafialnym: 881 735 553

• Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie zaprasza na piknik z okazji Dnia Dziecka oraz akcję krwiodawstwa w sobotę 4 czerwca. Piknik oraz akcja krwiodawstwa odbędą się w Wiązownie na terenie przy Pawilonie Kultury.

• Na stoliku z prasą:

IDZIEMY:  z odwiedzinami w parafii św. Klemensa w Warszawie, która W XX w. stała się świadkiem najtragiczniejszych losów naszego narodu.

GOŚĆ NIEDZIELNY: historia błog. Pauliny, założycielki Żywego Różańca

• W piątek zakończył się rok formacyjny w Centrum Formacji Misyjnej, ks. Andrzej, który pomagał w tym roku w naszej parafii, będzie szykował się na wyjazd do Boliwii. Polecamy go opiece Matki Bożej Glinieckiej i dziękujemy za wspólny czas w naszej parafii.