VI Niedziela Zwykła – 12.02.2023

• Składamy serdeczne Bóg zapłać za Wasze świadectwo wiary i chęci spotkania się z kapłanem w swoim domu podczas tegorocznej wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za czas na to poświęcony za wasze świadectwa wiary którymi się dzieliliście. Bóg zapłać za Wasze ofiary, które są częścią stałą budżetu parafii na jej utrzymanie. Z końcem miesiąca przystępujemy do remontu 200 mb ogrodzenia cmentarnego. Dziękujemy za zaangażowanie sołtysów, transport, mapki, konsultacje i własny poświęcony czas. Dziękujemy wszystkim kierowcom za swój czas.

• Dzisiaj ofiarami do puszek wspieramy ofiary trzęsienia ziemi, które nawiedziło rejony Turcji i Syrii.

• W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji śp. ks. prob. Krzysztofa Krzesińskiego z racji 6 rocznicy śmierci.

• Zapraszamy do lektury:

IDZIEMY: Prześladowani chrześcijanie: Z najnowszego raportu organizacji Open Doors wynika, że ponad 360 mln chrześcijan pada ofiarą poważnych prześladowań religijnych.

GOŚĆ NIEDZIELNY: W Lourdes chodzi nie tyle o zdrowie, ile o zbawienie.

• Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Boga Ojca

śp. Zofia Wajs l. 87 z Górek

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Amen.