VI Niedziela Zwykła 15.02.2015

• W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb Ś.P. Czesława Klimka lat 79 z Rzakty. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.
  • Ksiądz Biskup zwraca się do naszej Parafii o wyznaczenie dwóch koordynatorów na Światowe Dni Młodzieży w Polsce. Chętnych zapraszamy do zgłoszenia się w Zakrystii naszej Parafii.
  • W dniu 18 .02.2015 wypada Środa Popielcowa – początek Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje post ścisły. Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą o godzinie 8:00, 10:00 (dodatkowo Gorzkie Żale) lub o 18:00.
  • Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 17:30 (po Mszy Świętej o 17:00) oraz o 19:00 (z Komunią Św. bez Mszy Św.)
  • Gorzkie Żale będą odprawiane w każdą Niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 10:00.
  • W czasie Wielkiego Postu przed każdą Mszą Św. będziemy słuchać 5 minut dzienniczka św. Siostry Faustyny Kowalskiej.
  • W Niedzielę Miłosierdzia po Wielkanocy, chcemy rozpocząć nawiedzenie rodzin naszej parafii obrazem Miłosierdzia Bożego oraz relikwiami św. Jana Pawła II. Planowane jest także dołączenie z czasem relikwii św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Peregrynacja rozpocznie się od wsi Górki.