VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020

• Nasza Parafia podejmuje inicjatywę na Wielki Post „Parafia podejmuje modlitwę, post i jałmużnę” prosząc Boga o nawrócenia, uwolnienia z nałogów i zgodę w małżeństwach. Działania w ramach tej inicjatywy polegają na podjęciu w Wielkim Poście jednego dnia postu o wodzie lub o chlebie i wodzie, odmówieniu czterech części Różańca oraz przekazania jałmużny w formie dniówki na Dom Samotnej Matki „Bezpieczna Przystań”, prowadzony przez Caritas naszej diecezji. Jałmużnę będziemy składali do puszki pod chórem w okresie Wielkiego Postu. Na to dzieło odpowiedziało wiele osób. Każdego dnia będzie zaangażowanych minimum 2 osoby. Zapraszamy chętnych do zapisywania się w zakrystii.

• Za tydzień pod chórem pojawi się kolejna edycja „Zdrapki Wielkopostnej”.

• W sobotę przypada 3 rocznica śmierci ks. Proboszcza Krzysztofa Krzesińskiego. Msza św. w sobotę o 7.30 i w niedzielę o 10.00.

• Za tydzień w niedzielę o 19.00 kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

• W tygodniku IDZIEMY: Główne myśli z nowej książki papieża Franciszka o św. Janie Pawle II. a w GOŚCIU NIEDZIELNYM: o Błogosławionym ks. Michale Spoćce – powierniku św Siostry Faustyny. Dla najmłodszych MAŁY GOŚC NIEDZIELNY z szkłem powiększającym na Wielki Post.

• Za tydzień w niedzielę będzie się odbywał 40 Półmaraton Wiązowski i będą związane z nim utrudnienia w ruchu i kursowaniu autobusów. Bliższe informacje na stronie Gminy Wiązowna.