VI Niedziela Zwykła – 17.02.2019

• Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł

śp. Kazimierz Gąska l.85 z Czarnówki

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

• Msze św. za śp. Edwarda Krzesińskiego, ojca śp. ks. Krzysztofa z intencji Kół Różańcowych zostaną odprawione:

03.03 (niedziela) godz. 10.00

10.03 (niedziela) godz. 11.30

08.04 (poniedziałek) godz. 11.30

09.04 (wtorek) godz. 17.00

21.04. (niedziela) godz. 10.00

30.04 (wtorek) godz. 7.30

04.05 (sobota) godz. 7.30

06.05 (poniedziałek) godz. 7.30

• Dziś po mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii Św. Dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa.

• Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 24 lutego o godz. 19.00.

• Za tydzień w niedzielę 24.02, na mszy o godz. 12.45, odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej z okazji II rocznicy śmierci ks. Proboszcza Krzysztofa. Zapraszamy poczty sztandarowe. Mszy będzie przewodniczył kanclerz kurii Warszawsko-Praskiej, ks. Dariusz Szczepaniuk, homilię wygłosi ks. Dariusz Skwarski. Tego dnia od godz. 12.00 będą miały miejsca utrudnienia w komunikacji w Gliniance ze względu na Półmaraton Wiązowski. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

• Bóg zapłać za ofiary na tablicę pamiątkową: kołom różańcowym św. Teresy od Dzieciątka Jezus oraz św. Elżbiety z Glinianki, św. Barbary z Woli Karczewskiej, św. Marii Magdaleny z Glinianki oraz ofiarodawcom indywidualnym.

• Dziś odbywa się zbiórka do puszek na Caritas z przeznaczeniem na pomoc w leczeniu chorych dzieci.

• W tygodniku IDZIEMY: ks. Dariusz Kowalczyk „Grzech i Łaska czyli o stanie Kościoła”, a w GOŚCIU NIEDZIELNYM o czasie na modlitwie, którego Panu Bogu żałujemy. Dla najmłodszych MAŁY GOŚĆ z kalendarzem Wielkopostnym.