XII Kolędowanie Glinieckie

Najbliższe kolędowanie nie odbędzie się w tradycyjnej formie z powodu epidemii. Zapraszamy zatem wszystkich chętnych, aby nagrali telefonami (poziomo) film ze swoim rodzinnym wykonaniem wybranej kolędy. Następnie prosimy o przesłanie pliku filmowego według poniższej instrukcji, które będą tu umieszczane.

Instrukcja przesyłania plików.
1. Po wejściu na stronę www.wetransfer.com zaznacz zgodę na warunki korzystania z serwisu „I agree”
2. Następnie zrezygnuj z dodatkowych usług i reklam, zaznaczając po lewej stronie „No thanks”
3. Po lewej stronie kliknij „Add your files”, znajdź na komputerze swój film i kliknij go 2 razy. Jego nazwa pojawi się w górnej rybryce.
4. Poniżej wpisz w kolejnych rubrykach:
Email to: grzegorz.plochocki@op.pl
Your email: wpisz swój adres e-mail !
Message: Tytuł kolędy oraz wykonawcę!, np. „Lulajże Jezuniu, rodzina Kowalskich”
5. Po załączeniu pliku i wypełnieniu wszystkich rubryk kliknij „Transfer”
6. Pojawi się okienko wyryfikacyjne. Otwórz swoją pocztę elektroniczną i znajdź wiadomość od Wetransfer. Jeśli nie ma jej w poczcie odebranej, sprawdź w folderach: SPAM, POWIADOMIENIA, SPOŁECZNOŚCI i innych.
7. Wpisz kod z wiadomości w rubryce „Enter verification code”, a następnie wciśnij „Verify”. Rozpocznie się proces przesyłania pliku, który może trochę potrwać, w zależności od wielkości pliku i szybkości przesyłania danych. Orientacyjny czas przesyłania wyświetli się na dole okienka przesyłowego.
8. Na pocztę elektroniczną przyjdzie informacja o przesłaniu pliku do adresata oraz kolejna – kiedy zostanie przez niego pobrana (ma na to 7 dni).