XII Niedziela Zwykła 21.06.2015

• W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności
    śp. Szczepan Rokicki l. 59 z Glinianki
    śp. Krzysztof Jarzębski l.51 z Siwianki

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym – Amen.

• W najbliższy piątek kończy się rok szkolny.
    • 9.00 – spowiedź święta
    • 9.30 – Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów podstawówki i gimnazjum
    • 18.00 – Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych (przed mszą będzie okazja do spowiedzi świętej)
  • Od pierwszej niedzieli lipca do końca wakacji będzie wakacyjny porządek mszy świętych
    • – w niedzielę nie będzie mszy świętej o 12.45.
  • Dzisiaj (21.06) po mszy świętej o 18.00 odbędzie się spotkanie rodziców młodzieży, która w maju br przystąpiła do sakramentu bierzmowania.
  • W poniedziałek o 7.30 msza święta w intencji o łaskę powrotu do zdrowia dla p. Ewy Piotrowicz, nauczycielki SP z Glinianki.
  • Dzisiaj (niedziela 21.06.15) ostatni dzień zapisów na rekolekcje na Stadionie Narodowym z ojcem Johnem Bashoborą.
  • Serdeczne podziękowania dla mieszkańców Górek za ofiary z racji nawiedzenia przez obraz Miłosierdzia Bożego. Ofiary zostaną przeznaczone na ratę spłaty za organy. Msza święta w intencji mieszkańców Górek zostanie odprawiona w następną niedzielę (28.06.15) o 12.45.
  • W środę przypada uroczystość narodzenia Jana Chrzciciela. O 18.00 zostanie odprawiona msza święta zbiorowa – intencje można zgłaszać w zakrystii.