XII Niedziela Zwykła – 21.06.2020

• W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. o godz.18.00 w intencjach zbiorowych.

• W piątek zakończenie roku szkolnego. Spowiedź od g. 17.00, a o 18.00 msza św. dziękczynna za mijający rok nauki.

• W przyszłą niedzielę msza św. w kaplicy w Józefowie o godz. 11.00 w intencji dziękczynnej za posługę ks Andrzeja Jackowicza w tejże kaplicy.

• Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla studiujących kapłanów z naszej diecezji.

• Pod chórem znajdują się książki „Największy Cud” z objawieniami Catariny Rivas.

• Bóg zapłać za Wasze ofiary na rzecz naszej parafii.

• W tygodniku IDZIEMY: Za sprawą objawień św. Małgorzaty Marii Alacoque wprowadzono uroczystość Najświętszego Serca Jezusa i liczne nabożeństwa zachęcające do zwrócenia się do Serca Jezusowego. To za Jej przyczyną Jezus prosił o praktykowanie pierwszych piątków miesiąca. GOŚĆ NIEDZIELNY: Naczynia połączone – pierwsze czwartki, pierwsze piątki, pierwsze soboty. Interesowni praktykują dla obietnic, gorliwi – z miłości.